Registration - eDSO

Pre úspešnú registáciu zadajte vo formulári meno, priezvisko, heslo, kópiu hesla a emailovú adresu, ktorá je zároveň prihlasovacím menom do tohto portálu.

Page content

UPOZORNENIE: Vážení zákazníci, od štvrtka 15.4. po 20:00 hod. do pondelka 19.4. do 08:00 hod. nebude z dôvodu aktualizácie interných systémov možné na portáli eVSD podávať žiadosti ani e-reklamácie. Za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme.

 
Report
OUTAGE
Call about
OTHER MATTERS

Registrácia Obnoviť

Pre úspešnú registráciu vyplňte vo formulári všetky povinné polia označené hviezdičkou. Emailová adresa bude vašim prihlasovacím menom do tohto portálu.

Po odoslaní registračného formulára bude spoločnosť Východoslovenská distribučná, a.s. spracúvať Vaše osobné údaje uvedené v tomto formulári za účelom registrácie a následného riadneho poskytovania služby Distribučného portálu. Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov sú upravené v Pravidlách ochrany osobných údajov.

Vyplnením a odoslaním registračného formulára súhlasíte s Podmienkami služby Distribučný portál spoločnosti Východoslovenská distribučná, a.s.