eDSO - Distribution system provider portal

Na portáli Východoslovenskej distribučnej, a.s. môžete spravovať údaje spojené s vašim odberným miestom alebo výrobným zdrojom elektriny, ako aj získať informácie o spôsobe pripojenia, cenách za distribúciu elektriny a poskytovaných službách.

Page content

UPOZORNENIE: Vážení zákazníci, od štvrtka 15.4. po 20:00 hod. do pondelka 19.4. do 08:00 hod. nebude z dôvodu aktualizácie interných systémov možné na portáli eVSD podávať žiadosti ani e-reklamácie. Za vzniknuté komplikácie sa Vám ospravedlňujeme.

 
Report
OUTAGE
Call about
OTHER MATTERS

Nakupujte z pohodlia domova

Spustili sme pre vás eShop, kde vám ponúkneme výmenu hlavného ističa, inteligentné meranie alebo domovú prípojku. Nemusíte nikam chodiť, my prídeme za vami.

Ceny do vrecka 2021

Stručný prehľad cien elektriny pre domácnosti na tento rok.

za 7 dní

Pripojenie od profesionálov

Testovanie moderných technológií

V spoločných laboratóriách Technickej univerzity Košice a VSD si môžu študenti, vedci, aj iné firmy vyskúšať technológie blízkej budúcnosti už dnes.

Osvetlenie 10 rokov bez starostí

Inteligentné LED verejné osvetlenie "na kľúč" s nulovou vstupnou investíciou pre vašu obec. Zvýšte si kvalitu a bezpečnosť osvetlenia bez starostí.

Opäť otvárame Klientske centrá

Od 3. mája 2021 budú naše KC otvorené v obmedzenom režime

S inteligentnou infraštruktúrou a internetizáciou pomôžeme (Slovensku) aj my

Za účelom zefektívnenia budovania a využívania novej generácie inteligentných sietí, podpísali všetky 3 regionálne distribučné spoločnosti pôsobiace na území Slovenskej republiky Memorandum o porozumení.

Malý zdroj alebo veľká baterka?

Máme riešenie na home office, dištančné vzdelávanie, napájanie chladničky, prevádzkovanie vykurovania, napájanie počas rekonštrukcie, na stavbe a podobne.

Uvoľnenie obmedzenia na pripájanie zdrojov na Slovensku

SEPS v spolupráci s prevádzkovateľom prenosovej sústavy v Maďarsku uviedla do prevádzky nové vedenia. To umožní opätovné pripájanie nových zdrojov na výrobu elektriny a zvyšovanie inštalovaného výkonu existujúcich zdrojov.

Máme nový Cenník služieb a poplatkov

Od 1. apríla 2021 vstúpi do platnosti nový Cenník služieb a poplatkov VSD

  1. More >