Planned Interruptions - eDSO

Prehľad plánovaných odstávok distribúcie elektriny v pôsobnosti riadenia VSD, a.s.

Page content

 
Report
OUTAGE
Call about
OTHER MATTERS
  1. Home
  2. Applications
  3. Others
  4. Planned Interruptions

Plánované prerušenie distribúcie elektriny

Jednou zo základných povinností VSD je plynulá a bezpečná distribúcia elektriny. To sa nezaobíde bez rekonštrukcií a budovaní nových vedení. A tie si niekedy vyžadujú aby sme, na určitý čas prerušili distribúciu do existujúcich odberných miest.

Aby sme zmiernili vaše nepohodlie, ktoré by mohlo vzniknúť prerušením distribúcie vás o nich aj zo zákona musíme vopred informovať. V prípade domácností sa tak deje spôsobom miestne obvyklým – teda oznámením na obecný úrad, ktorý to ďalej posúva občanom výveskou, miestnym rozhlasom a podobne. V prípade firemných zákazníkov zasielame aj listy.

Prehľad plánovaných odstávok distribúcie elektriny v pôsobnosti riadenia VSD, a.s.

K vášmu komfortu určite prispejú aj elektronické formy informovania o plánovaných prerušeniach. V tejto aplikácii si môžete overiť, či máme vo vašej lokalite niečo naplánované.

Ak máme v našom zákazníckom systéme váš e-mail alebo mobilné číslo, už vám zasielame, alebo čoskoro budeme zasielať oznámenia elektronicky. Ak si chcete byť istí, že vám oznámenia budú chodiť tak, ako preferujete, alebo chcete zmeniť spôsob oznamovania pre niektoré vaše odberné miesto, môžete to urobiť v aplikácii eKomunikácia. Stačí ak sa zaregistrujte na eVSD, a po prihlásení si vyberiete v ponuke aplikáciu eKomunikácia.

Ak u vás práve nie je elektrina a chcete si overiť či ide o poruchu alebo plánované prerušenie, navštívte našu stránku www.vypadokelektriny.sk. Tam môžete nahlásiť aj novú poruchu.