eDSO - Distribution system provider portal

Na portáli Východoslovenskej distribučnej, a.s. môžete spravovať údaje spojené s vašim odberným miestom alebo výrobným zdrojom elektriny, ako aj získať informácie o spôsobe pripojenia, cenách za distribúciu elektriny a poskytovaných službách.

Page content

 
Report
OUTAGE
Call about
OTHER MATTERS

Nakupujte z pohodlia domova

Spustili sme pre vás eShop, kde vám ponúkneme výmenu hlavného ističa, inteligentné meranie alebo domovú prípojku. Nemusíte nikam chodiť, my prídeme za vami.

Ceny do vrecka 2021

Stručný prehľad cien elektriny pre domácnosti na tento rok.

za 7 dní

Pripojenie od profesionálov

Testovanie moderných technológií

V spoločných laboratóriách Technickej univerzity Košice a VSD si môžu študenti, vedci, aj iné firmy vyskúšať technológie blízkej budúcnosti už dnes.

Osvetlenie 10 rokov bez starostí

Inteligentné LED verejné osvetlenie "na kľúč" s nulovou vstupnou investíciou pre vašu obec. Zvýšte si kvalitu a bezpečnosť osvetlenia bez starostí.

Čítajte nové VSDInfo

Pripravili sme pre vás nové číslo nášho informačného štvrťročníka VSD info.

Pocket Prices 2021

Short summary about electricity prices for 2021.

NOVÉ DOKUMENTY: Regulátor schválil aktualizáciu Prevádzkového poriadku VSD

Dňom 23. decembra nadobudli účinnosť Rozhodnutie ÚRSO o Prevádzkovom poriadku VSD ako aj samotný Prevádzkový poriadok. Oba dokumenty nájdete v časti Domov/Informácie a dokumenty/Dokumenty

Distribučné poplatky na rok 2021

ÚRSO vydal 23. decembra 2020 cenové rozhodnutie , ktorým stanovil ceny za distribúciu platné pre všetky odberné miesta v segmente Domácnosti s platnosťou od 1. 1. 2021.

Výpadky: presnejšie, rýchlejšie, aktuálnejšie

Nemáte elektrinu? Možno je porucha u nás, možno máme naplánované nejaké práce a možno máte poruchu vy. Na jednoduchej a prehľadnej mape si to viete overiť. Vyberte si v pravom menu dlaždicu „Nahlásiť výpadok“ a počkajte, kým sa načíta mapka.

  1. More >