eDSO - Distribution system provider portal

Na portáli Východoslovenskej distribučnej, a.s. môžete spravovať údaje spojené s vašim odberným miestom alebo výrobným zdrojom elektriny, ako aj získať informácie o spôsobe pripojenia, cenách za distribúciu elektriny a poskytovaných službách.

Page content

UPOZORNENIE: Od 22. októbra, 16:00 do 24. októbra, 23:59 hod. dochádza na portáli eVSD k mimoriadnej systémovej údržbe. Kvôli tomu budú nedostupné všetky funkcionality, určené pre registrovaných používateľov, dostupné po prihlásení ako aj eShop. Rovnako nie je možná registrácia nových používateľov. Ospravedlňujeme sa za obmedzenia. Veríme, že po vylepšení systémov bude naša ďalšia spolupráca efektívnejšia.

 
Report
OUTAGE
Call about
OTHER MATTERS

Komunikujme elektronicky

Aktualizáciou svojho e-mailového a telefonického kontaktu budete mať informácie vždy včas.

Nakupujte z pohodlia domova

Spustili sme pre vás eShop, kde vám ponúkneme výmenu hlavného ističa, inteligentné meranie alebo domovú prípojku. Nemusíte nikam chodiť, my prídeme za vami.

Testovanie moderných technológií

V spoločných laboratóriách Technickej univerzity Košice a VSD si môžu študenti, vedci, aj iné firmy vyskúšať technológie blízkej budúcnosti už dnes.

Osvetlenie 10 rokov bez starostí

Inteligentné LED verejné osvetlenie "na kľúč" s nulovou vstupnou investíciou pre vašu obec. Zvýšte si kvalitu a bezpečnosť osvetlenia bez starostí.

RADÍME: Odpočet pre zákazníkov v režime DPI

Zákazníci nemusia zasielať údaje o stave elektromera ani spoločnosti Východoslovenská distribučná, a.s. ako PDS, ani spoločnosti Východoslovenská energetika a.s. ako DPI.

OZNAM: Dodávateľom elektriny pre zákazníkov Slovakia Energy je od 9. októbra VSE

Automaticky nastupuje režim tzv. dodávateľa poslednej inštancie, zákazníci nemusia konať.

Meníme otváracie hodiny

Od pondelka 4. októbra budú naše KC v Košiciach aj Prešove otvorené denne 11:00 – 14:00.

Kto platí, ten svieti

takmer 500 domácností v 10 lokalitách na východe Slovenska funguje cez systém Predplatená elektrina bez tvorby nových dlhov.

Čo smieme a čo nesmieme?

Prečo môžu elektrikári niekedy vstupovať na cudzie pozemky? A prečo majú elektrické vedenia ochranné pásma?

  1. More >