eDSO - Distribution system provider portal

Na portáli Východoslovenskej distribučnej, a.s. môžete spravovať údaje spojené s vašim odberným miestom alebo výrobným zdrojom elektriny, ako aj získať informácie o spôsobe pripojenia, cenách za distribúciu elektriny a poskytovaných službách.

Page content

 
Poruchová linka
0800 123 332
Zákaznícka linka
0850 123 312

za 7 dní

Pripojenie domu od profesionálov

Nakupujte z pohodlia domova

Dnes sme pre vás spustili eShop, kde vám ponúkneme výmenu hlavného ističa, inteligentné meranie alebo domovú prípojku. Nemusíte nikam chodiť, my prídeme za vami.

Testovanie moderných technológií

V spoločných laboratóriách Technickej univerzity Košice a VSD si môžu študenti, vedci, aj iné firmy vyskúšať technológie blízkej budúcnosti už dnes.

Osvetlenie 10 rokov bez starostí

Inteligentné LED verejné osvetlenie "na kľúč" s nulovou vstupnou investíciou pre vašu obec. Zvýšte si kvalitu a bezpečnosť osvetlenia bez starostí.

Trafostanice obsadili umelci

V poradí už tretia a štvrtá transformačná stanica v Košiciach prešli kompletnou premenou. Umeleckou.

Naše Klientske centrá budú v pondelok 21. 9. zatvorené

Z organizačných dôvodov budú klientske centrá zatvorené.

Nový Cenník služieb a poplatkov VSD

S platnosťou od 1. októbra 2020 vstúpi do platnosti nový Cenník služieb a poplatkov VSD. Dochádza v ňom k zmenám vo viacerých položkách, pozorne si ho preto preštudujte.

Platí nová Technická špecifikácia pre výmenu dát

Od 1. septembra 2020 je v platnosti nová sada dokumentov súvisiacich s výmenou dát medzi dodávateľmi elektriny a distribútorom.

Kam až dokážeme doviesť internet? Všade, kam tečie elektrina

Dokončenie internetizácie územia (pokrytím tzv. bielych miest) a plošné zvýšenie kvality internetového pripojenia na vysokorýchlostné s cieľom dosiahnutia min 100 Mbps u každého účastníka do roku 2025 je jednou z výziev, ktorým čelí SR. VSD vie k splneniu cieľov prispieť.

  1. More >