eDSO - Distribution system provider portal

Na portáli Východoslovenskej distribučnej, a.s. môžete spravovať údaje spojené s vašim odberným miestom alebo výrobným zdrojom elektriny, ako aj získať informácie o spôsobe pripojenia, cenách za distribúciu elektriny a poskytovaných službách.

Page content

 
Poruchová linka
0800 123 332
Zákaznícka linka
0850 123 312

Nakupujte z pohodlia domova

Spustili sme pre vás eShop, kde vám ponúkneme výmenu hlavného ističa, inteligentné meranie alebo domovú prípojku. Nemusíte nikam chodiť, my prídeme za vami.

za 7 dní

Pripojenie domu od profesionálov

Testovanie moderných technológií

V spoločných laboratóriách Technickej univerzity Košice a VSD si môžu študenti, vedci, aj iné firmy vyskúšať technológie blízkej budúcnosti už dnes.

Osvetlenie 10 rokov bez starostí

Inteligentné LED verejné osvetlenie "na kľúč" s nulovou vstupnou investíciou pre vašu obec. Zvýšte si kvalitu a bezpečnosť osvetlenia bez starostí.

Čítajte nové VSDInfo

Pripravili sme pre vás nové číslo nášho informačného štvrťročníka VSD info.

POZOR: Upravujeme otváracie hodiny

V rámci opatrení, ktoré majú obmedziť šírenie vírusu COVID-19 sme upravili otváracie hodiny v našich Klientskych centrách v Košiciach aj v Prešove

Máte niečo na nás? Napíšte nám cez eVSD.

Máte na nás nejakú požiadavku, potrebujete niečo reklamovať alebo riešite iný problém? Vyplňte jednoduchý formulár a počkajte na e-mailovú odpoveď. Nemusíte chodiť osobne, na poštu ani čakať na spojenie s operátorom. Formulár je k dispozícii 24/7.

Trafostanice obsadili umelci

V poradí už tretia a štvrtá transformačná stanica v Košiciach prešli kompletnou premenou. Umeleckou.

Nový Cenník služieb a poplatkov VSD

S platnosťou od 1. októbra 2020 vstúpi do platnosti nový Cenník služieb a poplatkov VSD. Dochádza v ňom k zmenám vo viacerých položkách, pozorne si ho preto preštudujte.

  1. More >