eDSO - Distribution system provider portal

Na portáli Východoslovenskej distribučnej, a.s. môžete spravovať údaje spojené s vašim odberným miestom alebo výrobným zdrojom elektriny, ako aj získať informácie o spôsobe pripojenia, cenách za distribúciu elektriny a poskytovaných službách.

Page content

 
Report
OUTAGE
Call about
OTHER MATTERS

Komunikujme elektronicky

Aktualizáciou svojho e-mailového a telefonického kontaktu budete mať informácie vždy včas.

Nakupujte z pohodlia domova

Spustili sme pre vás eShop, kde vám ponúkneme výmenu hlavného ističa, inteligentné meranie alebo domovú prípojku. Nemusíte nikam chodiť, my prídeme za vami.

Testovanie moderných technológií

V spoločných laboratóriách Technickej univerzity Košice a VSD si môžu študenti, vedci, aj iné firmy vyskúšať technológie blízkej budúcnosti už dnes.

Osvetlenie 10 rokov bez starostí

Inteligentné LED verejné osvetlenie "na kľúč" s nulovou vstupnou investíciou pre vašu obec. Zvýšte si kvalitu a bezpečnosť osvetlenia bez starostí.

OZNAM: V piatok 1.10. budú naše KC zatvorené

Z technických príčin budú v piatok 1. októbra naše Klientske centrá v Košiciach aj v Prešove zatvorené.

Kto platí, ten svieti

takmer 500 domácností v 10 lokalitách na východe Slovenska funguje cez systém Predplatená elektrina bez tvorby nových dlhov.

Čo smieme a čo nesmieme?

Prečo môžu elektrikári niekedy vstupovať na cudzie pozemky? A prečo majú elektrické vedenia ochranné pásma?

Menej porúch a optické dáta ako bonus

Káble v zemi znamenajú kvalitnejšiu distribúciu elektriny. Čoskoro sa o tom presvedčia aj pod Tatrami. Obce Šuňava a Liptovská Teplička prepojí nové vedenie.

Komunikujte elektronicky.. alebo aj čas sú peniaze

Keby som len o tom vedel/-a.... Ruku na srdce, koľkokrát ste si už túto vetu povedali a ľutovali, že ste sa o niečom nedozvedeli skôr? To sa už nemusí opakovať. Aktualizáciou svojho e-mailového a telefonického kontaktu budete mať informácie vždy včas.

  1. More >